Płatności

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy krótki instruktarz systemu opłat za uczęszczanie Państwa pociech na treningi.

Od 1 stycznia 2018 roku istnieje możliwość płatności tylko i wyłącznie drogą elektroniczną – przelewem bankowym. Składkę członkowską wpłacamy raz w miesiącu. Składka jest stała, niezależnie od ilości zajęć treningowych w danym miesiącu. Nie jest ona odpłatnością za zajęcia, a wkładem własnym zawodnika w rozwój klubu. Bardzo prosimy Rodziców o regularne wpłacanie składek członkowskich. My Trenerzy, w swą pracę wkładamy wiele serca, ale samo serce niestety nie wystarczy. Bez waszej pomocy, działalność naszego UKS byłaby niemożliwa.

Informujemy, że od 1 sierpnia 2019 składka członkowska wynosi 60 zł miesięcznie. Jeżeli w klubie trenuje rodzeństwo to składka wynosi 70 zł.

Istnieje możliwość obniżenia miesięcznej składki a także całkowitego zwolnienia z opłat w szczególnych przypadkach, dla wybitnie uzdolnionych zawodników. Każdy taki przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

Poniżej podajemy numer konta i krótką informację na temat dokonywania wpłat. Prosimy o dostosowanie się, gdyż zdecydowanie ułatwia nam to pracę, księgowanie wpłat oraz sprawność działania i prawidłowy przepływ informacji.

* w razie nieobecności dziecka przez cały miesiąc mają Państwo możliwość przeniesienia płatności na kolejny, zgłaszając taką sytuację pod numerem telefonu – Tomasz Pawłowski tel. 512 182 746

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl