LKS Topór Tenczyn

Klub LKS Topór Tenczyn został założony w 1997 roku i działa nieprzerwanie do dziś. W klubie działa spora liczba pasjonatów piłki, którzy Topór Tenczyn noszą w sercu. Co roku klub stawia sobie nowe cele, rozwija się, chce odgrywać znaczącą rolę w środowisku lokalnym . Wszystkie działania klubu są skierowane dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Głównym celem działań klubu jest organizacja zajęć które zapobiegają zagrożeniom, pokusom oraz problemom dzisiejszej cywilizacji.

ZARZĄD KLUBU

Prezes – Konrad Druzgała
V- ce Prezes – Marcin Rekucki
Sekretarz – Grzegorz Matlak
Skarbnik – Krzysztof Leksander

CZŁONKOWIE ZARZĄDU KLUBU

Edward Druzgała
Stanisław Rekucki
Tomasz Pawłowski
Gabriel Wójcik
Piotr Gracz
Arkadiusz Stopkiewicz

Praca LKS oraz UKS topór Tenczyn wzajemnie się uzupełnia i przynosi wiele korzyści. W klubie trenuje bardzo wiele osób, które chcą się poruszać, spędzać aktywnie czas oraz prowadzić zdrowy styl życia.

W strukturach klubu mamy wszystkie kategorie wiekowe występujące w piłce nożnej – Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik, Trampkarz, Junior oraz Senior.

LEKCJA HISTORII

str.1