DZIEJE SIĘ WIELE DOBREGO. OSTATNIE WYJAZDY NASZYCH ŻAKÓW ORAZ ORLIKÓW.

W sobotę 25 maja 2024 r. wzięliśmy udział w Turnieju PESMENPOL ORZEŁ CUP organizowanym na obiektach Orła Myślenice. W zawodach łącznie udział wzięło 12 drużyn: Orliki Myślenice, AMP Kickstar, Zieloni Niegowić, Topór Tenczyn, AP Wieliczka, Futbol Brzączowice, APN Rudnik, Oliki II Myslenice, Polonia Wilczkowice, Karpaty Siepraw, Raba Dobczyce, Iskra Kruczki Głogoczów. Grania było mnóstwo, poziom bardzo wysoki, super atmosfera.

Dzień później, czyli w niedzielę 26 maja rozegraliśmy kolejny turniej z cyklu „Gramy Razem”.  Tym razem dostaliśmy zaproszenie od Szkółki Piłkarskiej Karpaty Siepraw. W sieprawiu pojawiło się Troszkę wymieniliśmy skład, tak aby wszyscy mogli się zaprezentować. Chłopcy pokazali charakter, zagrali łącznie 6 spotkań piłkarskich po 20 minut,  także mogliśmy  popracować  też nad kondycją.

W obu turniejach padło wiele goli oraz rozegrano bardzo dużo ładnych akcji a wszystko odbywało się w w duchu fair play. Gospodarzom dziękujemy za zaproszenie i przeprowadzenie tak udanych turniejów oraz zapewnienie wielu atrakcji naszym zawodnikom. A my pracujemy dalej…

ŻAKI I ORLIKI NA TURNIEJU „GRAMY RAZEM” W SUŁKOWICACH

W piątek 31 maja 2024 r. został rozegrany kolejny Turniej z cyklu „GramyRazem” zorganizowany przez szkółkę piłkarską Gościbia Sułkowice. Zagrały na nim jednocześnie nasze drużyny Żaków oraz Orlików. Łącznie wystąpiło ok. 250 zawodników z następujących klubów: Dalin Myślenice, Orliki Myślenice, APN Rudnik, Football Academy Tokarnia, Grodzisko Raciechowice, Hejnał Krzyszkowice, Górki Myślenice, Futbol Brzączowice, Strzelec Budzów oraz gospodarze Gościbia Sułkowice.

Nasze dwie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, pokazaliśmy wielkie zaangażowanie w każdym meczu, padło wiele goli oraz było mnóstwo wspaniałych parad bramkarskich. O wynikach nie piszemy bo w tych kategoriach schodzą na dalszy plan.  Dziękujemy organizatorom za  przeprowadzenie tak udanego Turnieju bo przy tylu zawodnikach to nie lada wyczyn. Dziękujemy za zaproszenie i pamiątkowe medale. Polecamy się na przyszłość…

W sobotę 1 czerwca w Skomielnej Białej odbywał się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. W programie znalazły się rozgrywki sportowe w których wzięła udział nasza drużyna Żaków. Na turniej pojechaliśmy w odmienionym składzie – nieco młodszym, tak aby wszyscy mogli sobie pograć. Oprócz nas na turnieju pojawiły się następujące drużyny: Unia Naprawa, Jordan Jordanów oraz gospodarz Luboń Skomielna Biała. Każdy z zawodników wykazał się dużymi umiejętnościami piłkarskimi, walką i super zachowaniem w duchu fair-play.   Dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie i kibicowaniu. Oprócz sportowych aspektów, każdy mógł skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Dziękujemy gospodarzom zza miedzy,  za zaproszenie i polecamy się na przyszłość…

Turnieje w Sieprawiu i Sułkowicach były organizowane w ramach działań grupy „GRAMY RAZEM”. Cieszymy się, że grupa się rozwija i korzystają z tego nasze Dzieci.

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl