TURNIEJ ORLIKÓW – GRAMY RAZEM 2024 – ŚWIĘTO FUTBOLU !

09 marca 2024 roku na hali sportowej w Lubniu odbył się halowy turniej piłki nożnej , gdzie rywalizowały drużyny w kategorii Orlików. W zawodach zagrało 8 drużyn: APN Rudnik, Gościbia Sułkowice, Karpaty Siepraw, Dalin Myślenice, Orliki Myślenice, FA Tokarnia, Jordan Jordanów oraz Topór Tenczyn. Całe zawody trwały 4 godziny, rozegrano 16 spotkań, trybuny wypełniły się po brzegi.

Początkowo zespoły rywalizowały w dwóch grupach, a później przyszła pora na fazę pucharową. Każdy z zespołów rozegrał świetne zawody, chłopcy starali pokazać się z jak najlepszej strony. Było wiele emocji, ciekawe mecze, rozstrzygnięcia w rzutach karnych, czyli typowy piłkarski rollercoaster z dużym emocjonalnym ładunkiem.

Nasza drużyna zagrała bardzo dobrze, możemy być bardzo zadowoleni z postawy naszych chłopców. Każdy z zawodników zagrał na miarę swoich możliwości, a praca trenera Sławka Wójcika jest coraz bardziej widoczna.

Jeżeli chodzi o wyniki, to celowo nie zostają one upublicznione. Grajmy, a na liczenie punktów poczekajmy jeszcze trochę. Gdy chłopcy podrosną na pewno ich to nie ominie. Należy również podkreślić, że cały turniej GRAMY RAZEM 2024 odbył się w znakomitej atmosferze. Dlatego, chcieliśmy podziękować wszystkim drużynom za rywalizację w duchu fair-play. Podziękowania również należą się trenerom, którzy w bardzo dobry sposób prowadzili i zarządzali swoimi zespołami. Tak Trzymać !

Wszystkie zespoły nagrodzone zostały pucharami a każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal.

Sędzią głównym tych zmagań był Pan Krzysztof Żurek. Bardzo dziękujemy za pomoc !

Podziękowania wędrują również dla rodziców, którzy dostosowali się do poziomu turnieju i w znakomity sposób wspierali swoje pociechy.

GRUPA RAZEM 2024 – DZIĘKUJEMY !!!

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl