SENIORZY PRZED STARTEM RUNDY WIOSENNEJ!

Okres przygotowawczy do nadchodzącej rundy za nami. Nasza drużyna rozegrała 7 spotkań kontrolnych z czego 4 wygrała, 2 zremisowała i zaledwie 1 przegrała. Można uznać to bez wątpienia za dobry prognostyk przed startem ligi szczególnie zwracając uwagę na fakt, że część rywali z którymi mierzyliśmy się w sparingach jest znacznie wyżej notowana.
Oto kilka słów podsumowania od trenera Marka Pajki:

„Za nami czas wytężonej pracy w zimowym okresie przygotowawczym, a przed nami wymagająca runda wiosenna. Odkąd pamietam każdy trener podsumowując okres przygotowawczy mówi, że „jesteśmy dobrze przygotowani i świetnie przepracowaliśmy ten okres”, a potem liga wszystko weryfikuje. Dlatego ja powiem od razu, że widać w naszej grze mankamenty, które wymagają zdecydowanej poprawy. Choć zaangażowanie w trening może być świetne, to w seniorskim futbolu wszystko weryfikuje wynik. Na pewno naszą drużynę stać na wiele, pokazały to mecze sparingowe z wyżej notowanymi Sokołem Słopnice i Orłem Myślenice, gdzie nawiązywaliśmy wyrównaną walkę, ale przydarzały się też słabsze momenty i właśnie z tego musi cały zespół zdawać sobie sprawę. Naszym celem na wiosnę jest dobra gra, a jeśli ten cel zrealizujemy, to o resztę możemy być spokojni. Zapraszam do wsparcia naszej drużyny w wiosennych meczach, emocji na pewno nie zabraknie, liczymy wszyscy, że będą tylko pozytywne!”

Rundę zainaugurujemy meczem wyjazdowym ze Skalnikiem Trzemeśnia w sobote 23.03.2024 o godz. 15:00. Zachęcamy wszystkich kibiców do wsparcia chłopaków z wysokości trybun. Do zobaczenia! #TOPÓRJAZDA

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl