GRAMY RAZEM 2024 – ŻAKI – KOLEJNY UDANY PIŁKARSKI TURNIEJ

16 marca 2024 roku na hali sportowej w Lubniu odbył się kolejny turniej z cyklu rozgrywek GraMYrazem 2024. Tym razem w głównej roli wystąpili chłopcy z kategorii Żak. Do rozgrywek zgłosiło się zgłosiło się osiem drużyn, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach: Gościbia Sułkowice, Karpaty Siepraw, Dalin Myślenice, Orliki Myślenice, FA Tokarnia, Jordan Jordanów, APN Rudnik oraz nasz Topór Tenczyn.

Całe zawody trwały ponad 4 godziny, wzięło w nich udział około osiemdziesięciu zawodników. Zawodom towarzyszyła znakomita atmosfera. Każdy z rozgrywanych meczy trwał 14 minut, padło mnóstwoooooo goli. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, fair-play, zaangażowanie, walkę do ostatnich minut.

Nad sprawnym przebiegiem każdego ze spotkań czuwał sędzia główny zawodów Pan Krzysztof Żurek. DZIĘKUJEMY BARDZO !

Jeżeli chodzi o wyniki, to musimy i chcemy być konsekwentni. Nie będziemy ich podawać, bo taka drogę obraliśmy i będziemy się tego trzymać. Podziękowania należą się również trenerom, którzy bardzo dobrze kierowali swoimi zespołami, od samego przyjazdu, po samo zakończenie rozgrywek.

Każdy z zawodników grający w turnieju otrzymał pamiątkowy medal. Wszystkie zespoły dostały pamiątkowy puchar za udział w tej rywalizacji.

GRAmYRAZEM 2024 – DZIĘKUJEMY !!!

DO ZOBACZENIA BA KOLEJNYCH TURNIEJACH 🙂

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl