WEEKENDOWE GRANIE JUNIORÓW ORAZ TRAMPKARZY

W sobotę 03.04.2024 nasza drużyna trampkarzy wzięła udział w finałach turnieju halowego o puchar PPN Myślenice. Aby móc wystąpić w tych finałach, wcześniej tj. 27.01.2024 musieliśmy przejść drogę eliminacji, gdzie rywalizowaliśmy z: Iskrą Głogoczów, Lotnikiem Kryspinów, Orłem Myślenice, Jordanem Zakliczyn. W finałach wystąpiło 8 najlepszych drużyn , które rywalizowały w dwóch grupach: Orzeł Myślenice, Dalin Myślenice, Raba Dobczyce, Wrzosy Osieczany, LKS Rudnik, Topór Tenczyn, Karpaty Siepraw , Fa Tokarnia. Nasi chłopcy walczyli dzielnie, notując jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki. Ostatecznie znaleźliśmy się na siódmym miejscu.

Skład: Swałtek Karol, Spórna Jakub, Burtan Patryk, Drobot Kamil, Uchacz Jakub, Pustelnik Tomasz, Syrek Kacper, Spórna Hubert.

W niedzielę 04.03.2024 nasza drużyna Juniorów Młodszych wzięła udział w turnieju halowym Turbacz Mszana Dolna CUP. W zmaganiach tych wystąpiło sześć zespołów: Harnasie Tymbark, FA Tokarnia, Zenit Kasinka Mała, Gościbia Sułkowice, Turbacz Mszana Dolna, Topór Tenczyn. W turnieju zagraliśmy dobrze, potrafiliśmy zagrać ciekawe mecze oraz stworzyć ciekawe akcje, ale niestety nasza skuteczność była do poprawy. W decydujących momentach nie potrafiliśmy postawić przysłowiowej kropki nad „i”. Ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce, notując dwa zwycięstwa, jeden remis oraz dwie porażki. Cały turniej ukończyliśmy jako drużyna, która utraciła najmniejszą ilość goli a nasz bramkarz Kacper został wybrany najlepszym w całym turnieju.

Skład: Jamrozik Radosław, Rzepiela Jakub, Druzgała Bartłomiej, Wojcik Michał, Leksander Dariusz, Karpierz Marcin, Ozga Karol, Syrek Kacper, Spórna Hubert.

W jednym oraz drugim turnieju mogliśmy być troszeczkę wyżej, ale cały czas się uczymy. Dziękujemy obu drużynom za walkę i zaangażowanie.

TRENUJEMY DALEJ !

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl