DOŁĄCZ DO KLUBU 500

Miło nam poinformować, że wraz z nowym rokiem doszło również do zmian w Zarządzie LKS Topór Tenczyn.  Cieszy fakt, że za wynikami sportowymi naszej drużyny idzie też wola działania i pomocy ze strony mieszkańców Tenczyna. 

Wśród wielu nowych pomysłów na funkcjonowanie Klubu szczególnie cieszy fakt powstania inicjatywy  „Klubu 500” !!!  Jest to nieformalna grupa sympatyków naszego Klubu, która zadeklarowała chęć stałego i systematycznego wspierania finansowego Toporu Tenczyn kwotą minimum 500 zł rocznie.  Wolę takiego wsparcia wyraziło już ponad dwudziestu naszych mieszkańców, jednakże będzie nam niezmiernie miło jeżeli grono to będzie ciągle rosło. „Klub 500” nigdy nie będzie zamknięty i w każdej chwili można do niego dołączyć, w związku z czym chcemy zwrócić się z serdeczną prośbą do wszystkich, którzy mają możliwość i chęć dołączenia się do tej inicjatywy. Mamy nadzieję, że „Klub 500” na stałe wpisze  się jako  element wspierający  rozwój naszej miejscowości, a szczególnie najmłodszych jego mieszkańców. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób, która pała sympatią do sportu i Toporu Tenczyn, dlatego też będziemy rozpowszechniać ta inicjatywę i liczymy na ciepłe przyjęcie i wsparcie. !

Zdajemy sobie jednak sprawę, że są wśród mieszkańców również i osoby, które chciałyby włączyć się w tego rodzaju inicjatywę,  jednakże może nie w aż takiej formie dlatego też jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy i pomocy.

Przy tej okazji warto przypomnieć, że obowiązuje ulga sponsoringowa, która pozwala przedsiębiorcom  finansującym m.in. kluby sportowe na zaliczenie do kosztów działalności łącznie 150% wpłaconej kwoty co pozwoli obniżyć podatek dochodowy.

Osoby zainteresowane współpracą bardzo prosimy o kontakt pod nr. tel. 509 568 782 Tomasz Studziński lub poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres topor.tenczyn@gmail.com

„KLUB 500” PoMOC w waszych rękach !

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl