Dziewczyny z Tenczyna zajęły II m-ce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Halowej.

Dziewczyny ze szkoły podstawowej im. Adama Mickiewicza w Tenczynie zanotowały bardzo dobry występ w rozgrywkach piłki nożnej halowej. W dniu 17 października 2023 w Wiśniowej rozegrane zostały finały powiatu myślenickiego, które nasze zawodniczki wygrały odnosząc zwycięstwa w każdym z meczów. Jako Mistrz Powiatu Myślenickiego zagwarantowaliśmy sobie prawo startu w kolejnym etapie tych rozgrywek. 

W dniu 14 listopada 2023 w Nowym Targu odbyły się półfinały województwa. W pierwszym spotkaniu tych rozgrywek zagraliśmy ze szkołą podstawową ze Stryszawy. Niestety  zaliczyliśmy falstart i musieliśmy uznać wyższość rywala. Później poprawiliśmy naszą grę i już  do końca rozgrywek odnosiliśmy same zwycięstwa. Jak się później okazało, wynik pierwszego spotkania miał decydujące znaczenie. W klasyfikacji końcowej uplasowaliśmy się na bardzo dobrym drugim miejscu zdobywając srebrny medal w tych rozgrywkach.

Skład zespołu: Studzińska Ewelina, Uchacz Natalia, Spórna Roksana, Sobieraj Milena, Matlak Magdalena, Kutryba Martyna, Klimas Martyna, Góra Milena, Gracz Dominika, Burtan Julia,  Bobeł Paulina, Prośniak Aleksandra.

GRATULACJE DLA NASZYCH DZIEWCZYN !

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl