Memoriał Charytatywny im. Stacha Cichonia

W niedzielę 5 lutego 2023 r. nasza drużyna Żaków (rocznik 2014-15) wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej Dzieci, który odbył się na hali sportowej w myślenickim Zarabiu. Przyszło nam zmierzyć się z drużynami: Orlików Myślenice, Respektu Myślenice i Lubomiru Wiśniowa. Mecze trwały po 12 minut na zasadzie każdy z każdym. W tej kategorii wiekowej wyniki schodzą na drugi plan dlatego nie była prowadzona żadna klasyfikacja, także skupialiśmy się na konkretnych zadaniach: rozgrywaniu piłki i komunikacji między sobą z czego świetnie się wywiązywaliśmy. Zawodnicy nie grali jeszcze na tak wielkiej hali i widać było strach w ich oczach, który z upływem minut mijał. Po turnieju wszyscy zostali uhonorowani medalami i drobnymi upominkami. Podkreślić należy, że Turniej był częścią największej sportowej imprezy charytatywnej w naszym powiecie. „Memoriał Charytatywny im. Stacha Cichonia” i tym razem okazał się dobrym posunięciem. Organizatorzy zbierali datki dla dwóch chłopców, Frania i Mateusza, którzy potrzebują kosztownego leczenia. Zorganizowana była loteria fantowa i licytacja na której m.in. można było wygrać koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego lub Rafała Majki. Dziękujemy naszym zawodnikom a przede wszystkim ich rodzicom za dołożenie się do tak szczytnego celu, uzbieraliśmy niezłą sumkę, którą przekazaliśmy organizatorom.

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl