TRAMPKARZE TOPORU TENCZYN ZAKOŃCZYLI SEZON

W rundzie jesiennej sezonu 2022/2023 nasza drużyna Trampkarzy rywalizowała w I lidze prowadzonej przez Podokręg Myślenice. W rozgrywkach uczestniczyły takie zespoły jak: Karpaty Siepraw, Beskid Tokarnia, Gościbia Sułkowice, Jordan Zakliczyn, Lubomir Wiśniowa, Cyrhla Krzczonów oraz nasz Topór Tenczyn.

Całe rozgrywki były bardzo udane dla naszych piłkarzy. Wygraliśmy 10 spotkań, raz zremisowaliśmy oraz odnieśliśmy jedną porażkę. Ta jedna porażka przyszła w ostatnim meczu sezonu, który decydował o triumfie w całych tych rozgrywkach. Mecz w którym naszym rywalem była drużyna Gościbii Sułkowice był dramatyczny, do końca trzymał w napięciu. Naszemu zespołowi wystarczał remis, niestety jeden błąd w obronie  zadecydował o tym , że nasi rywale strzelili nam gola. Pomimo kilku dogodnych sytuacji nie udało nam się wyrównać. Naszych przeciwników czeka jeszcze mecz barażowy, który decydować będzie o awansie do wyższej ligi. My zaś możemy patrzeć na kolejną rundę z optymizmem.

W składzie drużyny Trampkarzy występowali: Spórna Norbert, Spórna Hubert, Drobot Kamil, Czarnota Szymon, Uchacz Jakub, Burtan Patryk, Klimas Patryk, Kutryba Igor, Swałtek Kacper, Swałtek Karol, Mardaus Dawid, Ozga Karol, Szczepaniec Robert, Syrek Kacper, Pajka Daniel, Antosz Grzegorz

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl