TURNIEJ GROCHALA – MISTRZOSTWO OBRONIONE

21 czerwca 2022 roku w Myślenicach odbył się turniej im. Gustawa Grochala, założyciela klubu piłkarskiego Dalin Myślenice. Do rozgrywek przystąpiło dziewięć zespołów z terenu naszego powiatu. Początkowo rywalizacja przeniosła się do trzech grup, gdzie awans do gry o medale uzyskiwała tylko jedna drużyna. Nasz zespół wygrał z zespołem z Dobczyc oraz z Lipnika i pewnie awansował do pierwszej trójki tego turnieju. W ścisłym finale znalazł się zespół z Wiśniowej i pierwsza drużyna Dalinu Myślenice. W pierwszym meczu nasza drużyna wysoko pokonała swoich rówieśników z Wiśniowej. W drugim meczu, decydującym o złotym medalu, poprzeczka była zdecydowanie wyżej podniesiona. Każdy z zespołów miał swoje szanse, ale to nasza drużyna po pięknym strzale z dystansu objęła prowadzenie i nie wypuściła go aż do końca. Wygraliśmy z drużyną Dalinu Myślenice 1:0. Gratulacje dla całej drużyny

Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju została nasza bramkarka, Natalia Uchacz, która pozostała niepokonana przez całe te rozgrywki.

Należy jeszcze podkreślić, że nasza drużyna obroniła tytuł mistrzowski tego turnieju, ponieważ w poprzedniej edycji również byliśmy górą. Dziękujemy KS Dalin Myślenice za zaproszenie, nagrody i zorganizowanie tak udanego turnieju. Brawo Wy !

Skład: Michalak Jakub, Szczepaniec Jakub, Studziński Paweł, Chac Jakub, Kluska Karol, Uchacz Natalia, Stolarski Stanisław, Stachura Sebastian, Studzińska Ewelina, Spórna Roksana.

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl