TRAMPKARZE ZAKOŃCZYLI SEZON

18 czerwca 2022 roku nasza drużyna Trampkarzy zakończyła sezon ligowy 2021/2022. Drużyna rywalizowała w I lidze okręgowej prowadzonej przez MZPN Podokręg Myślenice. W tym roku nasz zespół rywalizował z drużynami: Gościbii Sułkowice, FA Tokarnia, Pcimianki Pcim, Karpat Siepraw, Lubomiru Wiśniowa, Iskry Głogoczów oraz Cyrhli Krzczonów.

Początek sezonu był dla nas dość trudny, ponieważ po czterech kolejkach zajmowaliśmy ostatnie miejsce w tabeli zdobywając zaledwie dwa punkty. Gra była dobra ale skuteczność … wręcz przeciwnie. Po piątej kolejce piłka zaczynała wpadać do siatki przeciwnika i powolutku przesuwaliśmy się w górę tabeli ligowej. W przeciągu sezonu drużyna docierała się i stworzył się bardzo fajny zespół, gdzie jeden zastępował drugiego i każdy walczył na miarę swoich możliwości. W klasyfikacji końcowej uplasowaliśmy się na podium zajmując bardzo dobre trzecie miejsce. Gratulacje dla całej drużyny.

W sezonie 2021/2022 naszą drużynę reprezentowali: Spórna Norbert, Wójcik Michał, Jarosz Mateusz, Spórna Hubert, Drobot Daniel, Ozga Karol, Druzgała Bartek, Kutryba Igor, Swałtek Kacper, Jamrozik Radek, Łabuz Dawid, Rzepiela Jakub, Mardaus Dawid, Gacek Przemysław, Swałtek Karol, Uchacz Jakub, Leksander Darek

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl