TRAMPKARZE – RUSZAJĄ 3 STYCZNIA 2022

Już 3 stycznia 2021 nasza drużyna Trampkarzy wznowi, po krótkiej świąteczno-noworocznej przerwie swoje treningi. Treningi odbywać się będą w poniedziałki w godz. 17.00 – 18.30 oraz piątki w godz. 17.30 – 19.00 na hali sportowej w Lubniu. W planach mamy udział w turniejach halowych. Na ten moment zagramy: 8 stycznia w turnieju organizowanym przez Dziekanovię Dziekanowice na hali w Dobczycach, 9 stycznia w turnieju organizowanym przez PPN Myślenice również na hali w Dobczycach, 23 stycznia w turnieju PESMENPOL ORZEŁ CUP w Myślenicach oraz 29 stycznia w GRODZISKO RACIECHOWICE CUP.

W lutym kolejne turnieje oraz mecze. Mamy nadzieję, że będziemy mogli w nich uczestniczyć. Aktualnie w drużynie mamy około 20 zawodników, mieszkańców Lubnia, Tenczyna oraz Skomielnej Białej. Jeżeli ktoś ma ochotę, aby się poruszać to zapraszamy na treningi. Do rozpoczęcia rundy wiosennej mamy jeszcze trochę czasu, dlatego to bardzo dobry moment na dołączenie do naszej drużyny. Zapraszamy !!!

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl