Udany występ na Turnieju im. Gustawa Grochala

We wtorek 20.10.2011 odbył się XXI Powiatowy Turniej Piłki Nożnej im. Gustawa Grochala, założyciela Dalinu Myślenice. W rozgrywkach tych wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Tenczynie, trenujący na co dzień w szeregach naszego klubu. W zawodach wystartowało 10 drużyn: Dalin Myślenice, SP Lipnik, SP 2 Myslenice, SP Głogoczów, SP Brzączowice, SP Zakliczyn, SP Tokarnia, SP Dobczyce, SP 3 Myślenice, SP Tenczyn. W pierwszej fazie mieliśmy rozgrywki grupowe. Nasz zespół odniósł trzy zwycięstwa oraz zanotował jeden remis. Takie wyniki dały nam pierwsze miejsce w grupie i prawo gry w półfinale całego turnieju. W decydującej fazie tych rozgrywek (półfinale i finale) nasza drużyna spisała się równie dobrze, wygrywając te spotkania. Odnieśliśmy duży sukces, bardzo cieszymy się z postawy naszego zespołu.

.

Dalin Myślenice w tym roku obchodzi 100 lecie powstania, dlatego życzymy samych sukcesów oraz zdrowej sportowej rywalizacji z naszym klubem.

Dziękujemy za zaproszenie !

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl