II Turniej o Puchar Prezesa LKS Górki Myślenice w kat. Orlików

W niedzielę 22 sierpnia 2021 nasza drużyna Orlików z rocznika 2011 udała się do Myślenic na II Turniej o Puchar Prezesa LKS Górki w kat. Orlików. W turnieju tym wystartowało 8 zespołów: Dalin Myślenice, Lubomir Wiśniowa, Pcimianka Pcim, Raba Dobczyce, Grodzisko Raciechowice, Topór Tenczyn, Karpaty Siepraw, Gościbia Sułkowice.

Zespół zaprezentował się z dobrej strony, każdy z naszych zawodników grał na miarę swoich możliwośći. Dwa razy musieliśmy uznać wyższość rywala. Zostaliśmy pokonani przez drużynę Dalinu Myślenice oraz Raby Dobczyce. Dwa razy to my byliśmy górą, pokonując zespoły Lubomira Wiśniowa oraz Grodziska Raciechowice.

Dziękujemy LKS Górki Myślenice za zaproszenie i polecamy się na przyszłość.

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl