ŻAKI ZAGRAŁY W SIEPRAWIU

W ubiegłą niedzielę 6 czerwca 2021  nasza drużyna Żaków uczestniczyła w Turnieju Piłkarskim „Ostatki Sezonu” 2020/2021 organizowanym przez Szkółkę Piłkarską Karpaty Siepraw.

Oprócz naszej drużyny w turnieju udział wzięli zawodnicy następujących drużyn: Cracovia (2 drużyny), Karpaty Siepraw (2 drużyny) Futbol Brzączowice, Raba Dobczyce, Iskra Kruczki Głogoczów, Krakus Swoszowice, Pcimianka Pcim oraz Tiger Hearts Wróblowianka Kraków.

Nasi sportowcy pokazali się z dobrej strony, było wiele emocji i bramek, więcej zwycięstw niż porażek. Było dużo zabawy na dmuchanej zjeżdżalni. Można też było posilić się na przygotowanym przez organizatora grillu. Na zakończenie Turnieju każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal. Dziękujemy organizatorom za przeprowadzenie tak udanej Imprezy Sportowej i polecamy się na przyszłość.

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl