ORLIKI – TOPÓR TENCZYN CUP

W dniu 22.05.2021, na boisku sportowym w Tenczynie odbył się turniej Orlików TOPÓR TENCZYN CUP. Na boisku pojawiło się około 80 zawodników z czterech zespołów: KARPATY SIEPRAW, ISKRA GŁOGOCZÓW, FA TOKARNIA oraz nasz TOPÓR TENCZYN. Każdy zespół wystawił do gry dwie drużyny, które zagrały w dwóch grupach. Nie prowadziliśmy klasyfikacji generalnej z całego turnieju, celem była gra. Uważamy, że w przypadku Orlików liczenie punktów i bramek nie jest konieczne a na myślenie o nich przyjdzie jeszcze czas.

Cały turniej był udany, każdy mógł sobie porać i spędzić wiele minut na boisku. Rozegraliśmy 12 spotkań pomiędzy zespołami. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowy dyplom. Dodatkowo postanowiliśmy nagrodzić najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach. KARPATY I SIEPRAW – SUDER MICHAŁ , KARPATY II SIEPRAW – DUDEK DAWID, ISKRA I GŁOGOCZÓW – KACPER KLIMEK, ISKRA II GŁOGOCZÓW – KACZMARCZYK ERYK, FA I TOKARNIA – KLUSKA WOJCIECH, FA I TOKARNIA – HANUSIAK JAKUB , TOPÓR I TENCZYN – UCHACZ NATALIA, TOPÓR II TENCZYN – BIEL MICHAŁ. Najlepsza ósemka piłkarzy została nagrodzona dyplomem oraz piłką nożną.

Bardzo dziękujemy wszystkim zespołom za rywalizację. Podziękowania za pomoc w organizacji turnieju przesyłamy również dla Urzędu Gminy Lubień oraz lokalnej grupie działania TURYSTYCZNA PODKOWA.

DZIĘKUJEMY !!!

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl