Estádio da Luz ? – O TAK !

Aktualnie mamy przerwę zimową, więc nadeszła pora aby nadrobić pewne zaległości. Na przełomie listopada i grudnia 2020 r. na naszym obiekcie stanęły kolejne maszty oświetleniowe. Jest ich osiem, każdy o wysokości 16 metrów, zaopatrzony w technologię LED. Na boisku zrobiło się jasno, dlatego bez przeszkód możemy trenować o każdej porze. Jest to kolejny krok w przód. Nasze możliwości treningowe uległy znacznej poprawie. Już czekamy, – szczególnie na jesień, gdzie wcześnie zapadający zmrok dawał nam się mocno we znaki.

Boisko sportowe Topór Tenczyn

Kolejnym naszym krokiem, będzie budowa ponad 100 metrowego piłkochwytu wzdłuż linii bocznej boiska. Piłkochwyt wykonuje firma MTB-GROUP z Myślenic. Będziemy starali się odbudować to co zostało zniszczone w trakcie czerwcowej ulewy, która nawiedziła naszą miejscowość. O wszelkich naszych pracach, będziemy informować na bieżąco.

Boisko sportowe Topór Tenczyn

Dziękujemy władzom Urzędu Gminy Lubień za wsparcie i wszelką pomoc. Dziękujemy mieszkańcom Lubnia, Tenczyna, Krzeczowa oraz Skomielnej Białej za wsparcie i popieranie naszych akcji. W naszych szeregach trenują dzieci z całego terenu gminy Lubień, dlatego dbajmy i rozwijajmy to co mamy. Wielkie podziękowania dla Zakładu Elektroinstalacyjnego Adam Kowal za solidne wykonanie oświetlenia.

Czasy mamy dość trudne, ale zachęcamy dzieci i młodzież do uprawiania sportu. W dzisiejszych czasach niedobór ruchu jest bardzo widoczny a komputer zabiera coraz więcej czasu. Jak to mówią, najtrudniej wykonać pierwszy krok… Trenujemy !

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl