TRAMPKARZE ZAKOŃCZYLI RUNDĘ JESIENNĄ

14 listopada 2020 roku nasza drużyna Trampkarzy zakończyła rozgrywki w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Rozgrywki zakończyliśmy na drugim miejscu zdobywając 19 punktów. Zanotowaliśmy dwie porażki z drużyną Tiger Hearts Wróblowice, która uplasowała się na pierwszym miejscu w tabeli. Dodatkowo ulegliśmy na boisku w Rzeszotarach, gdzie zagraliśmy w mocno osłabionym składzie. W pozostałych spotkaniach raczej kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń, odnosząc sześć zwycięstw. Należy podkreślić też fakt, że drużynę regularnie zasilało czterech Młodzików (w tym bramkarz), co daje nam dobry prognostyk na przyszłość.

Skład drużyny: Flaga Andrzej, Drobot Daniel, Górka Bartosz, Wójcik Michał, Rypel Bartłomiej, Leksander Dariusz, Mucha Kacper, Żernowski Paweł, Spórna Norbert, Druzgała Bartłomiej, Swałtek Kacper, Jamrozik Radosław, Szczepaniec Dawid, Ozga Karol, Paś Jakub, Rataj Dawid, Klimas Bartłomiej.

W kadrze zespołu znajduje się aktualnie 17 zawodników, którzy solidnie trenują i jak tylko zdrowie pozwala biorą udział w spotkaniach ligowych. Podsumowując: miejsce w tabeli jest dobre, ale nie możemy się nim zadowolić. Teraz będziemy przygotowywać się do rundy wiosennej – już wkrótce zobaczymy jakie z tego wynikną efekty. Trenujemy dalej !

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl