DRUŻYNY MŁODZIKÓW ZAKOŃCZYŁY RUNDĘ JESIENNĄ

Przyszła pora na podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu naszych drużyn Młodzików. Aktualnie posiadamy trzy drużyny występujące w tej kategorii: Młodziki Topór I Tenczyn, Młodziki II Topór Tenczyn oraz Młodziki III Topór Tenczyn.
Drużyna Młodzików I Topór Tenczyn w rundzie jesiennej miała siedmiu rywali. Zanotowaliśmy pięć zwycięstw , jeden remis i jedną porażkę. Jesteśmy zadowoleni z takiego wyniku, bo patrząc na przebieg wszystkich spotkań, to było wszystko na co było nas stać. Przegraliśmy z liderem , Gościbią Sułkowice i trzeba powiedzieć, że rywale byli po prostu lepsi. W pozostałych spotkaniach były wygrane, dobra i gorsza gra. Były dramaty , jak w ostatnim naszym spotkaniu z Iskrą Głogoczów, gdzie rywale strzelili nam bramkę z rzutu rożnego w doliczonym czasie gry. Taki obrót spraw spowodował, że drużyna zdobyła bardzo wiele doświadczeń, które muszą zaprocentować w przyszłości. Jeszcze raz gratulujemy dobrej postawy na boisku.

Drużyna Młodzików II to drużyna złożona z chłopców z rocznika młodszego, czyli 2009 roku. Tutaj celem jest budowa zespołu pod przyszłe rozgrywki. Chłopcy z tego rocznika dają nam dużo nadziei na przyszły sezon. Gra wygląda tam coraz lepiej, a sześć wygranych , to dla nas trochę niespodzianka. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy bardzo dobre trzecie miejsce i możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość. Brawo Chłopaki !!!

Bardzo zadowoleni jesteśmy z frekwencji na treningach oraz spotkaniach ligowych. Nie raz i nie dwa było zimno, chłodno, a każdy z naszych zawodników był do dyspozycji i sumiennie podchodził do reprezentowania barw naszego klubu. W dzisiejszych czasach, gdzie życie nas nie rozpieszcza, sportowy charakter jest niezwykle ważny. Dziękujemy również Rodzicom, że nas wspierają, dowożą dzieci na treningi i są z nami na dobre i na złe.

W drużynie Młodzików w tym roku występują: Łukasz Leksander, Spórna Norbert, Szczepanec Robert, Ozga Karol, Pajka Daniel, Spórna Hubert, Szczepaniec Dawid, Warzecha Patryk, Czarnota Szymon, Swałtek Karol, Swałtek Kacper, Klimas Patryk, Michalak Jakub, Syrek Kacper, Burtan Bartek, Filar Bartosz, Burtan Patryk, Antosz Grzegorz, Uchacz Jakub, Drobot Kamil, Kluska Karol,

P.S – podsumowanie rozgrywek drużyny Młodzików III będzie w osobnym poście

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl