MAMY KABINY DLA ZAWODNIKÓW REZERWOWYCH

Miło nam poinformować, że na naszym stadionie pojawiły się nowe kabiny dla zawodników rezerwowych. Już na wiosnę, w trakcie rozgrywek, nasze zespoły, a także drużyny naszych rywali będą mogły w normalnych warunkach uczestniczyć w spotkaniach piłkarskich. Powoli, małymi kroczkami staramy się odbudować to co zostało zniszczone przez żywioł, który nawiedził nas w czerwcu 2020 roku.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować firmie MTB-GROUP za wykonanie kabin i udzielenie dużego rabatu dla naszego klubu. Dziękujemy również Pani Justynie Rapacz z Tenczyna za dobrą radę i wszelką pomoc w realizacji tego zamówienia.

.

Kabiny dla zawodników rezerwowych kosztowały nas 11070 zł. Pieniądze na ten cel przeznaczone były z trzech źródeł. Sklep LEWIATAN TENCZYN, kwota 4000 zł – jeszcze raz bardzo dziękujemy. Środki finansowe UKS Topór Tenczyn, kwota 3000 zł – podziękowania dla Rodziców. Środki finansowe z akcji ZRZUTKA.PL organizowanej przez LKS Topór Tenczyn, kwota 4070 zł – podziękowania dla wszystkich biorących udział w tej akcji.

Kolejną naszą inwestycją o której myślimy, będzie wykonanie sześciomertowego piłkochwytu na całej długości bocznej linii boiska (105 metrów, wzdłuż rzeki). O postępach oraz o wydatkach dotyczących tej inwestycji poinformujemy już wkrótce.

ŁĄCZY NAS PIŁKA – DZIĘKUJEMY !!!

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl