DZIEWCZYNY ZAKOŃCZYŁY RUNDĘ JESIENNĄ

Przyszedł czas na podsumowanie występów naszej drużyny dziewcząt w rundzie jesiennej, sezonu 2020/2021. Nasze dziewczęta występowały w trzeciej lidze młodzika prowadzonej przez MZPN Podokręg Myślenice. W lidze tej znalazło się dziewięć zespołów, które mogły rywalizować ze sobą. Nasze zespół walczył dzielnie, było raz lepiej raz gorzej, ale w podsumowaniu ogólnym wypadło to całkiem nieźle. Zaliczyliśmy sześć zwycięstw, jeden remis i jedną porażkę co dało nam pierwsze miejsce w tabeli końcowej.

Trzeba bardzo pochwalić naszą drużynę. Każda z zawodniczek była w pełni zaangażowana w trakcie treningów oraz rozgrywek sportowych. Mamy jesień, pogoda bywa zmienna ale nie stanowiło to przeszkody dla naszych piłkarek. Frekwencja na treningach i spotkaniach ligowych była bliska 100 %. Bardzo nas cieszy takie podejście do gry. Brawo Dziewczęta.

Wójcik Martyna, Sokół Nikola, Płachytka Zuzanna, Filar Roksana, Pieron Karina, Płachytka Magdalena, Chac Emilia, Leksander Klaudia, Stojeba Julia, Sobieraj Milena, Talaga Jagoda, Rapacz Aleksandra, Pawłowska Weronika, Uchacz Wioletta, Druzgała Martyna.

PS – na zdjęciu nie ma Maryny Druzgały, która odniosła kontuzję i nie mogła nas wspierać w ostatnich meczach ligowych. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl