AKCJA „ZRZUTKA.PL” ZAKOŃCZONA – DZIĘKUJEMY !!!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz klub w akcji na portalu internetowym „Zrzutka.pl”. W zbiórce pieniędzy wzięło udział 130 osób podmiotów, klubów co nas bardzo cieszy. Zebraliśmy kwotę 18 368 zł i przeznaczymy ją na budowę ogrodzenia – piłkochwytu wzdłuż linii bocznej boiska.

.

Poza akcją na portalu „zrzutka.pl” mamy jeszcze dodatkowe zapewnienia o pomocy, o których będziemy informować na bieżąco. Teraz czekamy na ruch Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, które wysłało nam pismo z zapewnieniem, że odbudowa linii brzegowej zostanie zrobiona w tym roku. Do tego czasu musimy być cierpliwi. Jak tylko będziemy rozdysponowywać środki finansowe zgromadzone w tej akcji, napiszemy o tym również na naszej stronie internetowej, tak aby wszystko było jasne i transparentne.

Jeżeli chodzi o rozgrywki ligowe to postanowiliśmy zawęzić boisko i rozgrywać wszystkie mecze u siebie. Przepisy dopuszczają boiska o szerokości minimum 45 metrów – w tym momencie nasze boisko ma 53 metry. Jeżeli chodzi o kwestie piłkarskie, to nie jest to idealna sytuacja dla naszych zespołów, no ale jest jak jest. Gdybyśmy rozgrywali wszystkie mecze na wyjeździe wiązało by się to z dodatkowymi opłatami za transport, wynajem boiska czy sędziego. W ciągu tego półrocza naszym celem jest odbudowa tego co zostało zniszczone i będziemy do tego dążyć z całych sił.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy Topór Tenczyn noszą w sercu. Działamy !

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl