PODIUM TRAMPKARZY W GRODZISKO CUP 2020

Trampkarze zakończyli swoje występy w turnieju GRODZISKO CUP 2020. W tegorocznej edycji w rozgrywkach wystartowało sześć drużyn (Lubomir Wiśniowa, Dalin Myślenice, Orzeł Myślenice, Grodzisko Raciechowice, Karpaty Siepraw, Topór Tenczyn) , które przez kilka tygodni rozgrywały swoje mecze na hali sportowej w Raciechowicach. W pierwszej części rozgrywek rywalizowaliśmy w systemie „każdy z każdym” walcząc o jak najlepsze rozstawienie w fazie pucharowej. Trzy wygrane i dwie porażki umiejscowiły nas na trzecim miejscu w tabeli.

Skład w fazie finałowej: Kobroń Hubert, Chlebda Mikołaj, Miętka Adam, Czarnota Klaudiusz, Druzgała Aleks, Górka Bartosz, Flaga Andrzej, Żernowski Paweł, Mucha Kacper, Rataj Dawid

W kolejnej fazie zmierzyliśmy się z drużyną Lubomiru Wiśniowa walcząc o awans do ścisłego finału. Mecz ułożył się po naszej myśli, wygraliśmy przekonująco i mogliśmy się cieszyć z awansu.

W finałach oprócz naszej drużyny zameldowały się dwa kluby z Myślenic – Dalin i Orzeł. Niestety w decydującej fazie tych rozgrywek troszeczkę nam „czegoś” zabrakło i musieliśmy uznać wyższość rywali. Finałowe mecze mogły się podobać, były zacięte, rozgrywane w dobrym tempie, pełne zwrotów akcji.

Gratulacje dla zespołu za dobrą postawę na boisku i walkę do ostatniego gwizdka sędziego. Podsumowując całe rozgrywki, musimy napisać same dobre rzeczy. Drużyny mogły sobie pograć w dłuższym wymiarze czasowym, nie było mowy o odbębnianiu czy zaliczaniu meczy. Na ten moment taka formuła rozgrywek jest chyba najlepsza i w takim kierunku powinniśmy podążać.

Z kronikarskiego obowiązku musimy jeszcze odnotować, że najlepszym strzelcem fazy eliminacyjnej i finałowej został gracz naszej drużyny Bartosz Górka. Gratulujemy !

Dziękujemy trenerowi Dawidowi Sudrowi za zaproszenie – meldujemy się za rok !

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl