O SPRAWACH FINANSOWYCH

Składki członkowskie, płacić czy nie płacić ? Wszyscy jesteśmy świadomi, że dzieje się naprawdę coś poważnego, co odbije się na wszystkich dziedzinach naszego życia. Świat futbolu też zamarł, nie wiemy ile to jeszcze potrwa i nie ma takiego, kto by nam podpowiedział. Wiemy jednak, że prędzej czy później musi to wszystko kiedyś się skończyć i już myślimy co będzie dalej.

Nie ma takiej możliwości, aby klub nagle znikł i nie musiał pewnych zobowiązań finansowych pokryć. Jest ich oczywiście mniej, ale są. Musimy też myśleć o tym co będzie, jakiś budżet i zabezpieczenie musi być. Gdy wystartujemy i wszystko wróci do normalności to nie możemy udać się w podróż z pustym bakiem.

Dlatego nasza decyzja jest taka. W miesiącach, kiedy nasza działalność jest zawieszona o składkach członkowskich decydujecie WY ! Zdajemy sobie sprawę, że wśród niektórych rodzin sytuacja związana z COVID-19 ma wpływ na domowe finanse i dlatego składki członkowskie mogą być problemem. Wiemy też, że są takie rodziny, dla których składki nie stanowią jakiegoś większego problemu i można by je w tym momencie utrzymać. Każda wasza decyzja będzie przez nas zrozumiana i dalej będziemy trzymać się razem. Musicie sami zadecydować. Wspierajcie się nawzajem, bo nie będzie łatwo.

Na szczęście koronawirus nie odbiera miłości do piłki. Do zobaczenia na zielonej murawie !

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl