MŁODZIKI – GRA NA MEDAL

Bardzo dobrze spisała się nasza drużyna Młodzików w turniejach organizowanych przez Podokręg Piłki Nożnej Myślenice. W sobotę 8.02.2020 nasi chłopcy zagrali w eliminacjach, gdzie zmierzyli się z zespołami Trójki Myślenice, FA Tokarnia i Szczebla Lubień. Eliminacje poszły po naszej myśli i uzyskaliśmy awans do turnieju finałowego, który odbył się dnia 15.02.2020 na hali sportowej w Lubniu.


W finałach zagrało osiem najlepszych drużyn, które rozstawiono do dwóch grup. W pierwszym spotkaniu zagraliśmy z drużyną Gościbi Sułkowice. Nie poszło nam najlepiej, ten mecz nam nie wyszedł, ulegliśmy w stosunku 1:4. Po tym zimnym prysznicu przyszły już same zwycięstwa. W kolejnych spotkaniach grupowych pokonaliśmy LKS Rudnik 4:1 i Dalin Myślenice 1:0. Powyższe wyniki uplasowały nas na drugim miejscu w grupie i dały prawo gry o brązowy medal całych tych rozgrywek.
W meczu o trzecie miejsce zagraliśmy z drużyną Karpat Siepraw. Pomimo utraty pierwszej bramki, nasi chłopcy pokazali sportowy charakter i odrobili z nawiązką straty. Wygraliśmy ten mecz 4:2 i mogliśmy się cieszyć z miejsca na podium.

Gratulacje dla drużyny za walkę i zaangażowanie

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl