KOLEJNY PRZYJACIEL KLUBU Z TENCZYNA

WITAMY W GRONIE PRZYJACIÓŁ NASZEGO KLUBU !!!

Bardzo miło nam poinformować, że sklep Małopolskiej Sieci Sklepów Zachęta & Lewiatan z Tenczyna dołączył do grona partnerów naszego Klubu.
Sklep wesprze naszą drużynę Orlików, która już w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 wybiegnie na boiska w koszulkach z logotypami naszego nowego Partnera.
Na naszej stronie w dziale przyjaciół klubu, pojawiła się reklama z logiem naszego sponsora oraz bezpośrednim linkiem do facebookowego konta z różnymi promocjami sklepu.Jesteśmy zadowoleni, że udało się nam pozyskać tak ważnego partnera. Dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję na owocną współpracę w przyszłości. Dzieciaki będą zadowolone 🙂

DZIĘKUJEMY !!!

 

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl