ŻAKI – TOPÓR TENCZYN CUP 2019

W sobotę 07 września 2019 roku na boisku sportowym w Tenczynie odbył się turniej piłki nożnej TOPÓR TENCZYN CUP 2019 w kategorii Żaków. Rozgrywki rozpoczęły się o godz. 13.00 po rozgrywkach Orlików. Na murawie pojawiło się 6 zespołów, które rozdzielone zostały do dwóch grup – Dalin Myślenice, Gościbia I Sułkowice, Gościbia II Sułkowice, Karpaty Siepraw, Topór I Tenczyn, Topór II Tenczyn.

TOPÓR TENCZYN CUP 2019 – ŻAKI

Rozgrywki najmłodszych zawsze budzą wiele emocji. Dzieci po raz pierwszy w swym życiu podchodzą do rywalizacji, uczą się przegrywać oraz rzetelnie pracować na wygraną. Mecze trwały 2 x 12 min – daliśmy wszystkim porządnie pograć. Tak jak w przypadku Orlików wyniki idą na drugi plan, ale jak to w sporcie bywa musimy napisać, kto wygrał. W meczu finałowym zagrały drużyny Toporu Tenczyn oraz Dalinu Myślenice. W tej ostatniej potyczce padło aż 12 bramek, sytuacja zmieniała się dynamicznie , raz na korzyść jednych, raz na korzyść drugich. Ostatecznie Dalin wygrał z naszą dzielną drużyną w stosunku 7:5. Gratulacje dla jednych i drugich.

Gratulacje dla wszystkich zespołów za walkę, ambitną postawę na boisku oraz grę fair-play. Rodzicom dziękujemy za sportowy doping.

Tak jak w przypadku Orlików turniej ten przeprowadzony był w ramach działania pt. Zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży oraz organizacja imprez sportowo-rekreacjno-kulturalnych przez klub sportowy Topór Tenczyn.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa

Dziękujemy Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa za wszelką pomoc w realizacji tego projektu.

TOPÓR TENCZYN CUP 2019

Puchary rozdane, Dzieci szczęśliwe, Rodzice Zadowoleni – Motywacja do działania na przyszły rok !!!
Bawmy się Futbolem – cieszmy się tym.

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl