ORLIKI – TOPÓR TENCZYN CUP 2019

W sobotę 07 września 2019 na boisku sportowym w Tenczynie odbył się turniej piłki nożnej TOPÓR TENCZYN CUP 2019 w kategorii Orlika. Do rywalizacji stanęły drużyny, Dalinu Myślenice, Gościbi Sułkowice, Akademii Piłkarskiej Bonito Mszana Dolna, ABC Futbolu Skomielna Biała, Topór I Tenczyn, Topór II Tenczyn.

TOPÓR TENCZYN CUP 2019 – KATEGORIA ORLIK

Turniej ten był działaniem w ramach realizacji projektu pt. Zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży oraz organizacja imprez sportow-rekreacjno-kulturalnych przez klub sportowy Topór Tenczyn

Nagrody – Dyplomy, Puchary, Piłki

Zmagania rozpoczęły się o godzinie 9.00 a zakończyły o godzinie 12.00. W rywalizacji wzięło udział około 70 zawodników . Nasze zespoły okazały się bardzo gościnne, pozwalając przyjezdnym na zajęcie czołowych miejsc. Wyniki w tej kategorii to sprawa drugorzędna, ale z kronikarskiego obowiązku musimy napisać, że cały turniej wygrała drużyna Akademii Piłkarskiej Bonito z Mszany Dolnej. Drugie miejsce zajął Dalin Myślenice, który nieznacznie przegrał a w finale tego turnieju 0:1, po bardzo ambitnej grze.

Po turnieju możemy być zadowoleni. Dzieci rywalizowały w duchu Fair-Play, za co dostały nagrodzone brawami oraz drobnym poczęstunkiem. Zespoły dostały nagrodzone dyplomami, pucharami oraz dodatkowo został wybrany najlepszy zawodnik turnieju, który otrzymał piłkę.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa za wszelką pomoc w realizacji tego projektu.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa

W przyszłym roku postaramy się przeprowadzić taki sam turniej i dołożyć wszelkich starań aby był jeszcze lepszy.
Trenujemy Dalej !!!

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl