PORAŻKA MŁODZIKÓW PO AMBITNEJ WALCE

W sobotę 25.08.2019 nasza pierwsza drużyna Młodzików rozpoczęła swoje zmagania ligowe w sezonie 2019/2020. Na inauguracje zagraliśmy u siebie z drużyną Dalinu Myślenice.

W pierwszej połowie jako pierwsi do głosu doszli rywale. Strzelili dwa gole, po naszych błędach w obronie. Szkoda, bo w obydwu przypadkach bardzo ułatwiliśmy sprawę rywalowi. Pod koniec pierwszej połowy zdobyliśmy bramkę kontaktową po indywidualnej akcji Dawida Rataja. W drugiej połowie próbowaliśmy doprowadzić do remisu, oddając kilka bardzo groźnych strzałów z dystansu, ale bramkarze rywala byli na posterunku. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla drużyny gości.

Kolejne spotkanie Młodzików I Topór Tenczyn już w najbliższą środę z drużyną Raby Dobczyce o godz. 16.00.

Skład. Spórna Norbert, Wójcik Michał, Polakiewicz Szymon, Jamrozik Radosław, Druzgała Bartłomiej, Kutryba Igor, Rataj Dawid , Swałtek Kacper, Leksander Dariusz, Kędzior Łukasz, Drobot Daniel, Rypel Bartłomiej.