ŻAKI ZAGRAŁY W SUŁKOWICACH

Drużyna żaków w ubiegły piątek została zaproszona przez Szkółkę Piłkarską Gościbia Sułkowice na Charytatywny Turniej „Dzieci Dzieciom”.

Oprócz naszej drużyny wzięły w nim udział zespoły:  Dalin Myślenice, Karpaty Siepraw, Football Academy Tokarnia, Strzelec Budzów, Respekt Myślenice i dwie drużyny gospodarzy Gościbia Sułkowice.

Każdy rozegrał siedem spotkań  a nasza drużyna pokazała się z dobrej strony zdobywając mnóstwo bramek i umiejętności w rozgrywaniu piłki . Nie była prowadzona żadna klasyfikacja, liczyła się tylko dobra zabawa. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i trochę słodkości, a drużyna piękny puchar. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i przeprowadzenie tak udanego Turnieju. Polecamy się na przyszłość.

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl