GMINA LUBIEŃ – GRAMY RAZEM !

“Nigdy nie przestawaj marzyć. I nigdy się nie poddawaj.” –  Robert Lewandowski.

Bardzo nas cieszy, że Urząd Gminy Lubień pozwala spełniać nam marzenia, docenia nasze starania i pracę jaką wykonujemy. Jako klub możemy wykorzystywać obiekty sportowe znajdujące się na terenie naszej gminy – za co bardzo dziękujemy. Urząd Gminy Lubień jest dla nas strategicznym sponsorem, bez którego pomocy nasza działalność byłaby niemożliwa. To dzięki corocznej dotacji możemy uczestniczyć w rozgrywkach, ponosić koszty dojazdów, delegacji sędziowskich, opłat statutowych czy sprzętu sportowego.

W szeregach naszego klubu trenują mieszkańcy wszystkich miejscowości z terenu naszej gminy, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że razem z naszym partnerem gramy do jednej bramki. Doceniamy ten fakt i postaramy się wykorzystać wszystkie te środki jak tylko potrafimy najlepiej.

W dzisiejszych czasach rola sportu i szeroko rozumianej kultury fizycznej ma bardzo wielkie znaczenie. Na ten rok mamy nowe wyzwania a bez pomocy z zewnątrz realizacja tych celów byłaby niemożliwa.

W imieniu zawodników, kibiców, rodziców oraz zarządu Uczniowskiego oraz Ludowego Klubu Sportowego Topór Tenczyn serdecznie DZIĘKUJEMY.

                                     

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl