INTENSYWNY WEEKEND TRAMPKARZY

W piątek 26.02.2021 nasza drużyna Trampkarzy udała się na sparing do Nowego Targu. Zagraliśmy na stadionie miejskim im. J. Piłsudzkiego z drużyną Podhala Nowy Targ. Mecz ten obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, zarówno z jednej jak i drugiej strony. Była to kolejna dobra lekcja dla naszych piłkarzy. Dziękujemy drużynie Podhala Nowy Targ za zaproszenie.

W Nowym Targu zagrali: Flaga Andrzej, Górka Bartłomiej, Swałtek Kacper, Jamrozik Radosław, Jan Mamoń, Szczepaniec Dawid, Wojcik Michał, Żernowski Paweł, Piotr Maturski, Druzgała Bartłomiej, Drobot Daniel, Kacper Paś, Drobot Daniel, Rypel Bartek, Spórna Norbert.

TOPÓR TENCZYN TRAMPKARZE – GRODZISKO CUP

Nie mieliśmy dużo czasu na odpoczynek, ponieważ już w sobotę udaliśmy się na finały halowych rozgrywek GRODZISKO CUP. W tegorocznej edycji wystartowało 9 drużyn, a do ścisłego finału awansowały cztery zespoły: Orzeł Myślenice, Dalin Myślenice, Lubomir Wiśniowa i nasz Topór Tenczyn. W każdym ze spotkań nawiązywaliśmy wyrównaną walkę z rywalami. W przypadku meczu z Dalinem i Orłem scenariusz był dość podobny. Prowadziliśmy w pewnej fazie meczu, lecz końcówki nie należały do nas. Rywale okazali się lepsi. W ostatnim meczu tych rozgrywek zagraliśmy z Lubomirem Wiśniowa. Wygraliśmy to spotkanie i znaleźliśmy się na podium. Jest to bardzo dobre miejsce dla naszego klubu i należy je szanować. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i polecamy się na przyszłość.

W Raciechowicach zagrali: Flaga Andrzej, Górka Bartłomiej, Jamrozik Radosław, Wójcik Michał, Żernowski Paweł, Piotr Maturski, Druzgała Bartłomiej, Rataj Dawid, Spórna Norbert.

Zadzwoń do nas +48 512 182 746 lub napisz wiadomość klub@toportenczyn.pl